Son Haberler

erkin spor kulübü taekwondoTaekwondo Federasyonu Faaliyetinde yer alan 01.05.2016 Tarihinde Ayşenur Taşbakan Spor Salonunda düzenlenen Ergin Spor Kulübü Gıp-Kuşak İmtihanı 52 sporcunun katılımı ile tamamlandı.
Sınav Komisyon Başkanı Gökhan YEŞİL ve Sınav Komisyon Üyeleri Savaş ERGİN, Ufuk ŞAHİN, Reyhan ERGİN denetiminde düzenlenen Gıp-Kuşak İmtihanında Çocuklarımızın ve Velilerimizin heyecanı, birliktelik ortamı görülmeye değerdi.
Sınavda başarılı olarak bir üst kemere terfi eden sporcularımıza yeni kemerleri Sınav Komisyon Üyeleri ve Sporcu velilerimiz tarafından verildi.
Antrenör Savaş ERGİN açıklamasında;

Devamını oku: Ergin Spor Kulübü Gıp-Kuşak İmtihanı

Bartın Taekwondo İl Temsilciliği Faaliyet Programında yer alan, Batı Karadeniz Ligi Minikler, Minik Altı, Yıldızlar Bay-Bayan Taekwondo Turnuvası 30 Haziran -01 Temmuz 2012 tarihlerinde Bartın Ömer Tepesi Kapalı Spor Salonunda geniş bir katılımla sona erdi.

Turnuvaya Toplam 21 Kulüpten 200 Sporcu katıldı. Müsabakalar, Cumartesi  tartının sona ermesine mütakip Kuraların açıklanmasıyla start aldı.

Öğlen 14.00da yapılan açılış seramonisinde,  Bartın Vali Yardımcısı ,Türker ÖKSÜZ,  Bartın Belediye Başkanı Cemal  AKIN, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ali ÖZDEMİR, Bartın Taekwondo İl Temsilcisi Ali ALAN, Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Yardımcısı, Hüseyin AKMAZ,  İş Adamı Ercan ABA, Genç İş Adamları  Derneği  Başkanı  Sinan KİREÇ, İş Adamı Murat Yıldırım ve Batı Karadeniz Ligi Başkanı Turan EMEKSİZ hazır bulundu.

Devamını oku: Batı Karadeniz Taekwondo Ligi Bartın Etabı Tamamlandı

Maltepe Altayçeşme Mahallesi Saldıray Sokak'ta dün akşam meydana gelen olayda, Taekwondo milli takım antrenörlerinden Ahmet Sarı, kendisine ait spor salonu önünde fitness hocası Emrah Kaygusuz ve taekwondocu eşi Arzu Kaygusuz ile sohbet ettiği sırada aynı binada oturan Burçin Eren isimli şahıs arabasıyla yanlarına geldi. Arabasını spor salonunun önüne parkeden Eren, evine çıkmak istedi. Ahmet Sarı Burçin Eren'i arabasını binanın otoparkına çekmesi yönünde uyardı ancak Sarı'nın uyarılarını dinlemeyen Eren, evine çıktı. Bir süre sonra aşağı inen Eren, arabasının silecek camının Ahmet Sarı tarafından havaya kaldırıldığını gördü ve Ahmet Sarı ile tartışmaya başladı. Tartışmanın büyümesi üzerine tekrar evine çıkan Eren, bu kez silahını alarak aşağı indi. Spor salonu önünde oturan Ahmet Sarı ve Emrah Kaygusuz'a eşinin gözü önünde adeta kurşun yağdıran Eren, daha sonra arabasına binerek kaçtı.

Devamını oku: Ahmet Sarı ve Emre Kaygusuz park kavgasında öldürüldü

Türkiye Taekwondo Federasyonu Eski Başkanı Sayın Cengiz Yağız 28.04.2012 Tarihinde Akdeniz Tv'de yayınlanan Savunma Sporları adlı programa konuk oldu.

< !-- JoomlaWorks "AllVideos" Plugin (v4.8.0) starts here -->

< !-- JoomlaWorks "AllVideos" Plugin (v4.8.0) ends here -->

Copyright © 2012. All Rights Reserved.