İzmir Büyükler Taekwondo İl Seçmeleri 24 ve 25 Ocak 2009 tarihlerinde İzmir Buca Afetevleri Spor Salonunda yapıldı.
Türkiye Şampiyonasına katılabilmek için ilk sekiz mücadelesi yapan sporcular çok güzel müsabakalara imza attı.
İzmir Büyükler Taekwondo İl Seçmelerinde ilk sekize giren sporcularımızın listesi haberin devamında...

 

ERKEKLER BAYANLAR

54 KG
1-SEYİTHAN AKBALIK-EFSANE
2-ASİL MUSTAFA BABAYİĞİT-KOREAN
3-TURGUT ALP ÖZEL-BORNOVA BEL.
4-SEMİH GÜZELAY-SUDE
5-HASAN GÜNGÖR-BORNOVA BEL.
6-YASİN KEÇECİ-ALİAĞA BEL.
7-YAVUZ DİNÇER-ARKAN
8-DORUKHAN KALYONCU-FOÇA BEL.

47 KG
1-ELİF ÇORUH-KOREAN
2-DİDEM BAŞÇI-EFSANE
3-PELİN SARI-ELİT
4-ESEN GÜL-BORNOVA BEL.
5-AYŞE ALTIPARMAK-METROPOL
6-KISMET SARI-ELİT
7-YASEMİN CANMAYA-BORNOVA BEL.
8-NURAY ELKAMA-İZMİR B.ŞEH. BEL.

58 KG
1-SERKAN TOK-EFSANE
2-MEHMET SALİH ÇETİNKAYA-KONAK BEL.
3-MURAT ARKAN-ARKAN
4-YASİN ERDAL-ELİT
5-TUFAN ERDOĞAN-KONAK BEL.
6-ALİ MURAT ERKEK-BORNOVA BEL.
7-UĞUR ORHON-İZMİR B. ŞEH. BEL.
8-YENER PALA-G.S.İ.M

51 KG
1-MERVE MERHAMET-İZMİR B.ŞEH. BEL.
2-SEVİN NALLIDERE-G.S.İ.M
3-GÜLŞAH DEMİR-EFSANE
4-HİLAL KÜBRA ATLI-K.BAĞLAR GENÇ YILDIZ
5-SİMGE SOLGUN-KONAK BEL.
6-BERNA GÜNDOĞAR-KONAK BEL.
7-
8-
62 KG
1-MÜCAHİT ŞAHİN-EFSANE
2-MERT SÜNGÜ-KONAK BEL.
3-OSMAN MENTEŞ-ÇİĞLİ BEL.
4-UMUT BİLDİK-G.S.İ.M
5-OSMAN EMRE ORHAN-İZMİR B. ŞEH. BEL.
6-UĞUR ÜÇDİNÇ-İZMİR B. ŞEH. BEL.
7-SİNAN ARLI-KONAK BEL.
8-FATİH İLASLAN-BORNOVA BEL.
55 KG
1-TUĞBA YILDIZ-KONAK BEL.
2-MERAL IŞIK-İZMİR B.ŞEH. BEL.
3-GÖZDE GÜZELOCAK-KONAK BEL.
4-BAHAR ÖNCEL-KONAK BEL.
5-SERAP SAVRAN-BORNOVA BEL.
6-BURÇİN KAYA-İZMİR B.ŞEH. BEL.
7-SELİN KANDEMİR-BARUT
8-GONCA BERTAŞ-İZMİR B.ŞEH. BEL.
67 KG
1-ERDEM KÖK-İZMİR B.ŞEH. BEL.
2-BİLAL GÜLER-KONAK BEL.
3-ABDULLAH TURAN-KONAK BEL.
4-ALİ UMUT KOÇAL-METROPOL
5-UĞUR CEYLAN-SUDE
6-OĞUZ DİNÇER-ARKAN
7-ÇAĞLAR ÖZDEMİR-ÇİĞLİ BEL.
8-
59 KG
1-AYŞEM ÖZTÜFEK-KONAK BEL.
2-BEGÜM GÜNDOĞAR-KONAK BEL.
3-EBRU AKUN-ÇİĞLİ BEL.
4-AYŞEGÜL DOĞAN-G.S.İ.M
5-FİGEN AKIN-İZMİR B.ŞEH. BEL.
6-ASLI ÜLKER-KONAK BEL.
7-
8-
72 KG
1-SAMET KAYMAZ-KONAK BEL.
2-İBRAHİM KABAKER-ÇİĞLİ BEL.
3-OĞUZHAN ANGÜN-KOREAN
4-MEHMET NURİ ÇİÇEK-G.S.İ.M
5-ÖMER HASTÜRK-İZMİR B.ŞEH. BEL.
6-ERCAN IŞIK-KONAK BEL.
7-VEYSEL SEVER-KONAK BEL.
8-DOĞUKAN URAL-İZMİR B.ŞEH. BEL.

63 KG
1-AYSUN NALKIRAN-KONAK BEL.
2-BÜŞRA ALTIN-G.S.İ.M
3-
4-
5-
6-
7-
8-

78 KG
1-GÖKALP YILDIZ-İZMİR B.ŞEH. BEL.
2-ATİLLA KAĞAN KAYMAZ-İZMİR B.ŞEH. BEL.
3-SÜLEYMAN TUNÇ-İZMİR B.ŞEH. BEL.
4-ALPER AYHAN-İZMİR B.ŞEH. BEL.
5-MESUT SÜLÜKÇÜ-ALİAĞA BEL.
6-DÜZGÜN YILMAZ-ÇİĞLİ BEL.
7-TURAN TAŞTAN-KOREAN
67 KG
1-BAŞAK SÜMER-ÇİĞLİ BEL.
2-MERVE ERÇETİN-ÇİĞLİ BEL.
3-FİLİZ DEMİRAYAK-ÇİĞLİ BEL.
4-
5-
6-
7-
8-
84 KG
1-İZZETİN ÇİÇEK-İZMİR B.ŞEH. BEL.
2-BATTAL ASLANPAY-METROPOL
3-ZEKERİYA UÇAR-KONAK BEL.
4-ÇETİN TÜL-İZMİR B.ŞEH. BEL.
5-HALİT TARIK DEĞERLİ-SABAH
6-ADNAN KAMACI-SEIDOKAN
7-
8-

72 KG
1-
2-
3-
4-
5-
6-
7-
8-

+84 KG
1-SÜLAYMAN YENİ-ARKAN
2-ULAŞ BEYDİLLİ-ARKAN
3-ATİLLA YILMAZ-ÇİĞLİ BEL.
4-OSMAN YILDIRIM-BORNOVA BEL.
5-MURAT SARISU-ELİT
6-ŞAHİN GÜNGÖR-SABAH
7-
8-

+72 KG
1-SEVİM İLHAN-İZMİR B.ŞEH. BEL.
2-TUĞBA İŞLER-ÇİĞLİ BEL.

 

Copyright © 2012. All Rights Reserved.