Antalya'da 11-15 Şubat 2009 tarihleri arasında düzenlenen Türkiye Gençler Taekwondo Şampiyonasında dereceye giren sporcularımız haberin devamında...
Erkekler Bayanlar
45kg
1-
AHMET ÖZDEM  İZMİR-BOZYAKA KOREAN TKWD.İHT.SK
2-
SEMİH GÜZELAY  İZMİR-SUDE TAEKWONDO SK
3-
HACI DİCLE  İZMİR-ULUKENT BLD.SK
3-
ENES BEKTAŞ  TRABZON-BORDO MAVİM SK

 İlk Sekiz
5-
MEHMET ÖZTÜRK KAYSERİ EJDER SK
6-
KENAN YURTOĞLU ANKARA-BŞ.BLD.AKARA SK
7-
SAMET GÖKMEN İZMİR-EFSANE GENÇLİK SK
8-
SUAT TEKİN İSTANBUL-YAVUZ SK
42kg
1-
ŞEYMA TUNCER  ANKARA-BŞ.BLD.ANKARA SK
2-
ZEYNEP ŞAHİN  ANKARA- BAŞKENT GENÇLİK VE SPOR KLB
3-
MERVE DEMİR  İSTANBUL-GOP BELD.SK
3-
ŞEYMA YILMAZ  ADANA-TEZEL ASLANLAR SK

İlk Sekiz
5-
NURGÜL ÇELİK İSTANBUL-GOP ERDOĞAN TAEKW.SK
6-
MELİKE NUR GÖREN  GAZİANTEP- GENÇLİK VE SPOR KLB
7-
AYŞE DİK  HATAY-İSKENDERUN BLD.SK
8-
BİRİTAN IŞIKLI  İSTANBUL-GOP BELD.SK
48kg
1-
FUATCAN ALDEMİR İÇEL-MERSİN BŞ.BEL.SK
2-
MEHMET DOLAŞ İÇEL-ZİRVE SK.
3-
BİLAL BARAN DİYARBAKIR-SUR BEL.SK.
3-
MURAT AKTAŞ KONYA- BOYALI SK.

İlk Sesiz
5-BARIŞ ÇELİK İZMİR-BÜYÜKŞEHİR BEL.SK.
6-TURGAY KAVAKLI ANKARA-YALÇIN TAEKWONDO SK.
7-OSMAN ERDOĞAN İZMİR-KONAK BEL.SK.
8-ÖMER ALACAKAYA ANKARA-TAEKWONDO SK.

44kg
1-
KÜBRA DURDANE ÇAKIR  SAMSUN-FEZA KOLEJİ SK
2-
ZEYNEP KIVRAK  İSTANBUL-BAŞAKŞEHİR SPOR KULÜBÜ
3-
NACİYE KAYA  MERSİN-METE SK
3-
DUYGUCAN DEMİRDELEN  ANKARA-TSE

İlk Sekiz
5-
DİLEK GÜLTÜRK  İSTANBUL-FERDİ
6-
AYŞE KAZMACI  HATAY-İSKENDERUN BLD.SK
7-
DÖNDÜ AKDEMİR  İSTANBUL-SARIYER BLD.SK
8-
DİDEM DAŞCI  İZMİR-EFSANE GENÇLİK SK

51kg
1-
SEYİTHAN AKBALIK  İZMİR EFSANE GENÇLİK SK
2-
MEHMET ALİ İNAN  NİĞDE DÜNYA SK
3-
ÖZER AKSOY İZMİR ULUKENT BELEDİYE SK.
3-
TURGUT ŞAHİN İSTANBUL ÇİLDO TAEKWONDO İHT.SK

İlk Sekiz
5-
MURAT TAŞ ÇORUM ÖZEL MURATHAN KOLEJİ SK.
6-
A.İHSAN NEGİZ ANKARA LEOPAR SK.
7-
MUHAMMET REMZİ AKTAŞ İSTANBUL EGEMEN İHT.SK.
8-
FATİH KOCAOĞLU ANKARA T.S.E

46kg
1-GAMZE YANGIN ESKİŞEHİR-ÖNCÜ SK.
2-
MELTEM TOPAL BURSA-COMPONENTA SK.
3-
SEVDE MERMER ANKARA-ULAŞTIRMA SK.
3-
HATİCE KÜBRA İLGÜN BURSA-SAĞLIKGÜCÜ GENÇLİK SK

İlk Sekiz
5-ELİF KAY KIRKLARELİ-CİHANGİR TAEKWONDO SK.
6-DİDEM YILMAZ KASTAMONU-ARAÇ BELEDİYE SK
7-LEYLA DALMIŞ KOCAELİ-ÇINARLI SK.
8-ZEYNEP AKMAN İSTANBUL-G.O.P. ERDOĞAN TAEK.

55kg
1-İBRAHİM ŞİMŞEK  KAYSERİ-KASKİ SK
2-
CANKUT ÇEKEM  NİĞDE-DÜNYA SK
3-
FERHAT ÇİMEN  İSTANBUL-BAŞAKŞEHİR SK
3-
RECEP YAVAŞ  DİYARBAKIR-YENİ AKADEMİ SK

İlk sekiz
5-
ULAŞ KISA İZMİR-ULUKENT BLD.SK
6-
EMRE GENÇ İSTANBUL-GOP ERDOĞAN TAEKW.SK
7-
BAVER ERSİN DİYARBAKIR-DOĞA SPORLARI SK
8-
BAYRAM ORAL MERSİN-BŞ.BLD.SK

49kg
1-
ÇİLEM SARIOĞLU ESKİŞEHİR-ÖNCÜ SK
2-
SERAP SERİL  İZMİR-BŞ.BLD.GENÇLİK SK
3-
ELİF BEKİL  İSTANBUL-AVCILAR YILDIRIM SK
3-
GÜLŞAH DEMİRCİ İZMİR-EFSANE GENÇLİK SK

İlk sekiz
5-KÜBRA SERDAR TRABZON-ŞAFAK TAEKWONDO İHT.
6-MELİKE  DURMUŞ ANKARA YENİ MAHALLE BLD.SK
7-BAHAR ERGÜL ÇORUM-BAHAR GENÇLİK SK

8-GİZEM CEYLAN İSTANBUL-TUZLA BLD.SK
59kg
1-
BERKCAN SÜNGÜ  İZMİR KONAK BLD.GENÇLİK SK.
2-
ŞABAN SARTIK  SİİRT GENÇLİK SPOR KLB.
3-
MURAT ÇELİK  BURSA OSMANGAZİ BLD.SPOR
3-
AHMET YILMAZ  GAZİANTEP GENÇLİK SPOR KLB.

İlk Sekiz
5-YUSUF KOCAMAN  GAZİANTEP FERDİ
6-BAYRAM AKAN İSTANBUL G.O.P.ERDOĞAN TAEK.
7-OĞUZHAN  ŞEHİT ZONGULDAK MİTHATPAŞA SPOR KLB.
8-MUSTAFA KAPLAN KASTAMONU ARAÇ BLD.SPOR

52kg
1-ŞULE YILMAZ  ANKARA-YENİMAHALLE BEL.SK.
2-
ŞEYDA BALDIRCI  İÇEL-TOROS TAEKWONDO SK.
3-
CANSU YANILMAZ  İSTANBUL-GAZİOSMANPAŞA TAEK.KL
3-
TUBA KAYA  BURSA-OSMANGAZİ BEL.SK

İlk sekiz
5-YAĞMUR KORKUT İÇEL-LİDER SK.
6-KISMET ARICI ANKARA-YENİMAHALLE BEL.SK.
7-GAMZE KARA GAZİANTEP-ŞAHİNBEY BEL.SK.
8-TUĞÇE BAĞBAŞI ANKARA-DOĞAN3 TAEKWONDO DEMİR SK.
63kg
1-
SUNAY DÖNMEZ İSTANBUL G.O.P.BLD.GENÇLİK VE SPOR KLB
2-
BURAK TÜRKOĞLU ANKARA EGO SPOR KLB.
3-
AHMET TALHA EREL İSTANBUL FERDİ
3-
OĞUZHAN KORKMAZ İSTANBUL AYNA SPOR KLB.

İlk sekiz
5-SAFA GÜNDER ÇORUM GENÇLİK HEDEFSPOR KLB
6-ÜSAME ZEYVELİ MALATYA ŞEKER SPOR
7-YUSUF CAN İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR KLB.
8-OGÜN UZUN  İSTANBUL YAVUZ SPOR KLB.

55kg
1-
TUĞBA UÇAK İSTANBUL-GOP BLD.GENÇLİK SK
2-
GÜL ÇELİK MALATYA-DOĞUŞ SK
3-
DURDANE ALTINEL KONYA SELÇUKLU BLD.SPOR KLB.
3-
ÇAĞLA AYNA MERSİN-LİDER SK

İlk Sekiz
5-
KÜBRA AKSOY BİLECİK-BOZHÜYÜK BLD.GENÇLİK SK
6-
BÜŞRA AKBAY ANKARA-ULAŞTIRMA SK
7-
ŞEYMA TUĞBA GÜNGÖR ORDU YÜKSEL SPOR KLB.
8-
SELDA ÇELİK  AYDIN-DİDİM BLD.SK

68kg
1-Ozan Berken Bindak  Diyarbakır Diyarbakır Spor
2- Kadir Han Sezek  Konya Telekom Spor Klb.
3-Yunus Altun  İstanbul G.O.P. Bld.Gençlik Ve Sk.
3- Hakkı Kaş  İstanbul Ferdi

İlk sekiz
5-HİKMET YALVAÇ İSTANBUL TUZLA BLD.SPOR KLB.
6-SIRRI FURKAN AYDIN ANKARA ULAŞTIRMA SPOR KLB.
7-AHMET TARIK SANVER İZMİR KONAK BLD.GENÇLİK VE SPOR KLB
8-ABDULKADİR B.GÜNDOĞAN KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KLB.

 59kg
1- Kübra Okur  Bursa Componenta Spor Klb.Der.
2- Özlem Ulaş  İstanbul G.O.P.Bld.Gençlik Ve Sk
3- Damla Dede  Ankara Yenimahalle Bld.Spor Klb.
3- Yaprak Eriş  Adana Erciyes Taek.İht.Spor Klb.

İlk sekiz
5-İLKNUR YILMAZ ERZURUM ÇELEBİ SPOR KLB.
6-KÜBRA BAŞER İSTANBUL G.O.P.BLD.GENÇLİK VE SK.
7-GÜLBAHAR İLK İSTANBUL G.O.P. ERDOĞAN TAEK.
8-MELTEM GÖKALP BURSA OSMANGAZİ BLD.SPOR


73kg
1-BURAK OZAN KARACA  ANKARA-LEOPAR SK
2-
SAFA MAYDA  TRABZON-BORDO MAVİM SK
3-
ÖZKAN ŞANLI  İZMİR-KOÇOĞLU SPOR KLB.
3-
MÜRSEL YAVUZ  ANKARA-ÇANKAYA BLD.SK

İlk sekiz
5-
TUĞAY TOPARLAK ORDU-YÜKSEL SK
6-
NECMİ KARACA ANKARA-ULAŞTIRMA SK
7-
UĞUR YİĞİT MALATYA-DOĞUŞ SPOR KULÜBÜ
8-
NİMET CAN ÇOPUROĞLU ESKİŞEHİR-ESJİM SK

63kg
1-
AYŞE ÇAKIR ANKARA-ULAŞTIRMA
2-
TUĞBA AKLAN BURSA KESYEL BLD.GENÇLİK SK
3-
YASEMİN ASLAN BURSA YILDIRIM BLD.JİMNASTİK SPOR KLB.
3-
RABİA TÜRKOĞLU ÇORUM FERDİ

İlk Sekiz
5-
HANİFE AYAN ESKİŞEHİR-ÖNCÜ SK
6-
GÜLŞAH BAŞ İSTANBUL-EGEMEN İHT.SK
7-
NURÇİN AKBAŞ BALIKESİR FERDİ
8-
AYÇA BIÇAKÇI İZMİR-BORNOVA BLD.GENÇLİK SPOR KLB.

78kg
1-
BURAK ESKİ  İSTANBUL AYTAN SK
2-
ANIL BALTACI  İZMİR-KONAK BLD.SK
3-
MURAT AKIN  AYDIN-AYDIN GENÇLİK SPOR
3-
KAĞAN AKILLIOL İZMİR-BŞ.BLD.SK

İlk Sekiz
5-VOLKAN KÜRŞAT DABAK  MALATYA-ÖZALTINKUŞAK SK
6-CELAL KELEŞ KONYA-SELÇUKLU BLD.SK
7-VOLKAN TURUNÇ GAZİANTEP-ŞAHİNBEY BLD.SK
8-SATUK BUĞRAHAN DEMİR TRABZON-GENÇLİK MERKEZİ SK
68kg
1-
EFSA KARACA ANKARA-ULAŞTIRMA SK
2-
BERİVAN AY DİYARBAKIR-SUR BLD.SK
3-
ŞERİFE SULTAN KOÇAK ISPARTA ŞAMPİYONLAR SK
3-
ENİSE ŞAHİN KAYSERİ-YENİ ÖZAY SK

İlk Sekiz
5-
EMİNE BAYRAM BİLECİK-BOZHÜYÜK HALK EĞİTİM GENÇLİK
6-
BÜŞRANUR TAŞCAN KONYA-ÇATALHÜYÜK ÇUMRA BLD.SK
7-
KADER ATIK İZMİR-KONAK BLD.SK
8-
İLDENİZ GEVİŞEN ANKARA-BŞ.BLD.ANKARA

+78kg
1- Serdar Gezici  Gaziantep Şahinbey Bld.Spor Klb.
2- Yavuz Selim Din  Sakarya Kocaeli Taek.Box Aerobik
3- Gökhan Eyiğün  Ankara Can Karakuş Spor Klb.
3- Mehmet Soylu  Ankara Birlik Taekwondo İht.

İlk Sekiz
5-
NAİM GÜNDOĞDU İSTANBUL TUZLA BLD.SPOR KLB.
6-
ULAŞ BEYDİLLLİ İZMİR ARKAN TAEK.İHT.KLB.DER.
7-
EKREM DURSUN ANKARA ÇAĞLAR SPOR KLB.
8-
MUSTAFA KAVUNCUOĞLU RİZE GENÇLİ SPOR KLB.

+68kg
1- Sebahat Fulya Yıldızdal  Kırklareli Cihangir Sk.
2- Aslıhan Nevriye Köse  İstanbul G.O.P. Bld. GSK
3- Şeyda Gizem Kılıç  İzmir Konak Bld.Spor Klb.
3- Songül Dinç  Bursa Yıldırım Bld.Jim.Spor Klb.

İlk Sekiz
5-NAFİYE KUŞ ADANA DOĞDU TAEK.SPOR KLB.
6-BÜŞRA UYAR ANKARA ÇAĞLAR SPOR KLB.
7-MENEKŞE ÇELİK İSTANBUL G.O.P.ERDOĞAN TAEK.SPOR KLB
8-SİNEM SEZGİN MANİSA SOMA LİNYİTSPOR

Copyright © 2012. All Rights Reserved.