Antalya'da 18-22 Şubat 2009 tarihleri arasında düzenlenen Türkiye Büyükler Taekwondo Şampiyonasında dereceye giren sporcularımız haberin devamında...
Erkekler Bayanlar
54 kg
1-
REMZİ BAŞAKBUĞDAY  İZMİR B.ŞEHİR BLD.
2-
MURAT DEMİRKAYA  İSTANBUL YAVUZ SK.
3-
YUSUF ERTÜRK  İSTANBUL G.O.P.BLD.SK.
4-
RECEP YAZICI  TRABZON BORDO MAVİM SK.

İlk Sekiz
5-
KASIM AVCI  İSTANBUL B.ŞEHİR BLD.SK.
6-
MUHAMMET ATA  İSTANBUL TUZLA BLD.SK.
7-
HÜSEYİN ÖZSOY  İSTANBUL B.ŞEHİR BLD.SK.
8-
MUHAMMED TÜRKOĞLU  KONYA BLD.SK.

47 kg
1-
RUKİYE YILDIRIM  ANKARA KANKA TAEKWONDO SK.
2-
SERAP AYDENİZ  ANKARA TSE .
3-
MERVE GÖKÇE AYAZ  İSTANBUL ÜSKÜDAR BLD.SK.
4-
NERGİZ GENCAY  İSTANBUL B.ŞEHİR BLD.SK.

İlk Sekiz
5-
SİBEL EYÜPOĞLU  ADANA KİREMİTHANE SK.
6-
NAZLI SERAP PALİÇ  İSTANBUL G.O.P. KUVVET TAEK.İHT.
7-
SUNAR ULUĞ  İZMİR KONAK BLD.GENÇ.VE SK.
8-
HATİCE ERÇİL  ADANA DÜNYA SK.

58kg
1- Fırat Pozan   İstanbul G.O.P.Bld.Spor
2.-Deniz Durdu   Kocaeli B.Şehir Bld.Kağıtspor
3- Muhammed Güler   Ankara TSE
3- Ümit Aygün   Trabzon Bordo Mavim Sk.

İLK SEKİZ
5-
ENSAR SOYTÜRK TRABZON BORDO MAVİM SK.
6-
TUNAHAN DİKMELİK İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD.
7-
UĞUR ORHON İZMİR B.ŞEHİR BLD.SK.
8-
MEHMET S. ÇETİNKAYA İZMİR KONAK BLD.SK.
51 kg
1- Merve Merhamet  İzmir B.Şehir Bld. Spor.
2- Ülkü Ergen  İstanbul B.Şehir Belediye Sk.
3- Müşerref Özge Gök   Ankara TSE
3- Nilay Uğurlu  Ankara İller Bankası Gençlik Ve Spor

İLK SEKİZ
5-
PIRIL BİLGİÇ MANİSA AKHİSAR BLD.SPOR
6-
HÜLYA KAYA ANKARA İLLER BANKASI GENÇLİK VE SPOR
7-
ASUMAN PİŞKİN KOCAELİ B.Ş.BLD.KAĞITSPOR
8-
HANİFE YALÇIN ANKARA ÇINAR GENÇİK VE SK.

62 kg
1-
MERT SÜNGÜ İZMİR KONAK BLD.SK.
2-
KÖKSAL DURUSOY İSTANBUL G.O.P BLD.SK.
3-
TUFAN DEMİRCİ İSTANBUL B.ŞEHİR BLD.SK.
4-
CEM ULUĞNUYAN İZMİR B.ŞEHİR BLD.SK

ilk Sekiz
5-
AHMET URUÇ İSTANBUL B.ŞEHİR BLD.SK.
6-
AYHAN TANRIVERDİ İSTANBUL AKFIRAT BLD.SK.
7-
ALİ SERÇE  KONYA BOYALI SK.
8-
MEHMET KUŞ MALATYA ŞEKER SK.
 

55 kg
1- Sibel Yıldırım   İstanbul B.Şehir Bld.Sk.
2- Zeynep Kirez   İstanbul G.O.P. Bld S.K.
3- Dilek Yılmaz   Trabzon Bordo Mavim Sk.
3- Safiye Yalçın   İstanbul B.Şehir Bld.Sk.

İLK SEKİZ
5-
RABİA KÜBRA KÖKSAL ANKARA İLLER BANKASI GENÇLİK VE SPOR
6-
TUGBA KEFAL  ANKARA TSE
7-
ELİF SOYTÜRK  ANKARA İLLER BANKASI GENÇLİK VE SPOR
8-
GÜLŞAH ALANSO TAPİA  İZMİR B.ŞEHİR BLD.
67 kg
1- Serhat Korkutan   Malatya Genç Sk.
2- Kıvanç Dinçsalman   İzmir B.Şehir Belediye Sk.
3- Yunus Emre Aydın   Ankara Ulaştırma Sk.
3- Turgay Yıldırım   İstanbul G.O.P. Belediye Sk.

İLK SEKİZ
5-
KENAN GÜNAYDIN İSTANBUL TUZLA BELEDİYE SK.
6-
BEKİR TÜRK İSTANBUL B.ŞEHİR BELEDİYE SK.
7-
YUNUS BAKAN MALATYA DOĞUŞ SK.
8-
İBRAHİM ERSAN DOĞRU ADANA GENÇLİK SK.
59 kg
 1-DERYA DAĞDELEN ESKİŞEHİR ÖNCÜ SK.
2-
RUKİYE ALACAKAYA ANKARA ULAŞTIRMA SK.
3-
FİGEN AKIN İZMİR B.ŞEHİR BLD.
4-
GÜLDEN ERGEN İÇEL METE SK.

İlk Sekiz
5-
SELİN ALKAN İZMİR ÇİĞLİ BLD.SK.
6-
BETÜL ÖZKAL İSTANBUL AYTAN SK.
7-
FATMA TÖREHAN ANKARA ÇINAR GENÇLİK VE SK.
8-
GÜLİZAR ATEŞ ADANA DOĞDU TAEKWONDO SK.

72 kg
1-RIDVAN BAYGUT İSTANBUL TUZLA BELEDİYESİ
2-RIDVAN AKIN İZMİR B.Ş.BELEDİYESİ
3-ENDER DEMİRKAYA ANKARA ÇINAR SPOR
4-UĞUR AKTAŞ ANKARA TSE
63 kg
1-BURCU ALTUN İSTANBUL GOP BELEDİYESİ   
2-SİBEL GÜLER ANKARA TSE
3-BURCU SALLAKOĞLU ADANA TEZEL ASLANLAR
4-AYŞE SARI KONYA BOYALI SPOR
78 kg
1-
SERDAR AKIN  ANKARA TSE.
2-
ÇAĞRI TANRIKULU  KOCAELİ B.ŞEHİR BLD.KAĞITSPOR
3-
AKIN ERBAŞ  ANKARA TSE.
3-
MEHMET BAHTİYAR  ORDU MORBEYAZ SK.

İlk Sekiz
5-
MÜSLÜM BOZANOĞLU EDİRNE TAEKWONDO İHT.SK.
6-
ALPER KAVCI  ANKARA İLLER BANKASI GENÇ. VE SK.
7-
TURAN TAŞTANİZMİR BOZYAKA KOREAN TAEK.İHT.KLB.
8-
MEHMET CAN DURDU ADANA KİREMİTHANE SK.

67 kg
1- Nur Tatar  Van Olimpiyat Taekwondo Gençlik
2- Zeynep Çiğdem Gencay  İstanbul B.Şehir Bld.Sk.
3- Ayşenur Taşbakan  İstanbul B.Şehir Bld.Sk.
3- Gamze Uysal   İstanbul B.Şehir Bld.Sk.

İLK SEKİZ
5-
RAHİME URHAN ANKARA TSE
6-
ELİF MENEKŞE ÜNAL ANKARA TSE
7-
NAZİFA DÜRÜST MANİSA BAŞAR TAEKWONDOİHTİSAS SPOR
8-
KÜBRA BAYRAK ANKARA ÇINAR GENÇİK VE SK.

84 kg
1-
MURAT YAĞMUR  MALATYA DOĞUŞ SK.
2-
ADİL TÜRK İSTANBUL B.ŞEHİR BLD.SK.
3-
İZZETTİN ÇİÇEK  İZMİR B.ŞEHİR BLD.SK.
4-
MEHMET ALİ DAĞLI  İSTANBUL AKFIRAT BLD.SK.

İlk Sekiz
5-
ÇETİN TÜL  İZMİR B.ŞEHİR BLD.SK.
6-
ADEM HACIFETTAHOĞLU ORDU FATSA YÜKSELİŞ SK.
7-
TUNÇ TANRIKULU  KOCAELİ B.ŞEHİR BLD.KAĞITSPOR
8-
SAİT KARA  ADANA TEZEL ASLANLAR

72 kg
1-FURKAN ASENA AYDIN ANKARA ULAŞTIRMA SK.
2-
KÜBRA T.SADIKOĞLU İSTANBUL AYTAN SK.
3-
NESLİHAN KAYNARCA ÇORUM SUNGURLU YENİ ÇELİK SK.
4-
FATMA GÜGÖR ANKARA KARTAL SK.

İlk Sekiz
5-
FAZİLET BETÜL HEYBETLİ KAYSERİ ŞAMPİYON ÖZAY GENÇ.VE SK.
6-
SEDA AYDIN  ANKARA TSE.
7-
MEHTAP PAŞA BİLECİK BOZÜYÜK HALK EĞİT.GENÇ.VE SK
8-
AYLİN YAMAN ADANA GENÇLİK SK.
 

+84kg
1-SONER PINARCIK İZMİR B.Ş.BELEDİYESİ
2-İBRAHİM MERCİMEK ANKARA TSE
3-ALİ ÖZEN
4-SERDAR YÜKSEL İSTANBUL GOP BELEDİYESİ
+72kg
1- Tuğba Abuş  Ankara İller Bankası Gençlik Ve Spor
2- Büşra Yıldız  Ankara Ulaştırma Sk.
3- Buket Demirci  Malatya Uçarlar Sk.
3- Filiz Nur Özen -  Ankara TSE

İLK SEKİZ
5-
CANSEL DENİZ ANKARA FERDİ
6-
YASEMİN KÖSE BURSA OSMANGAZİ GENÇLİK SPOR
7-
SEHER ASLAN MALATYA GENÇ SK.
8-
IŞIL COŞKUN HATAY İSKENDERUN BLD.SK.

Copyright © 2012. All Rights Reserved.