Şafak TATOĞLURize Taekwondo İl Temsilciliğimizin, 2009 yılı faaliyet programında yer alan ve 20-23 Ağustos 2009 tarihlerinde ilimizde yapılması planlanan,”21.ULUSLAR ARASI OSMAN TATOĞLU ÇAY KUPASI TAEKWONDO TURNUVASI” ;
Daha evvel planlandığı 13-16 Ağustos 2009 tarihinde,Taekwondo federasyonunun Ümitler Türkiye Şampiyonasının tarihini değiştirmesi suretiyle bir hafta sonrasına yani 20-23 Ağustos 2009 tarihlerine ertelenmesi kararı alınmıştı.
Ancak,21 Ağustos tarihinde Ramazan ayının başlayacak olması,organize esnasında bazı sıkıntılar yaşanabileceği,yine davetli illerden gelen tepkilerden anlaşılmıştır. Ayrıca, çok yakın bir geçmişte bölgemizde yaşanan sel felaketinin, bölgemizde bıraktığı etki dikkate alındığında faaliyetimizin ileri bir tarihe ertelenmesinin zarureti doğmuştur.
Geleneksel olarak her yıl düzenleye geldiğimiz “21 ULUSLAR ARASI OSMAN TATOĞLU ÇAYKUPASI TAEKWONDO TURNUVASI”’nın bilahare belirlenecek tarihte yapılmasına karar verilmiş olup, Değerli camiamıza önemle duyurulur.

Hamza Şafak TATOĞLU
Taekwondo İl Temsilcisi

Copyright © 2012. All Rights Reserved.